TurkCoder.TK
Elazığ Eşya Paketleme - Elazığ Hazar Dağı Evden Eve Nakliyat
0 (424) 238 58 18

Sosyal Medyada Biz}

Elazığ Eşya Paketleme

Elazığ Eşya Paketleme

Taşınma işlemi esnasında olası hasarları önlemek, eşyaların kirlenmesine ve yırtılıp zarar görmesine meydan vermemek adına kaliteli malzemeler ile bu eşya ambalajlama işlemi gerçekleştirilir.

Nakliye de siz müşterilerimizin firma seçimi yaparken dikkat etmesi gereken en önemli şey nakliye esnasında eşya ambalajlama yapılıyor mu olmalıdır. Eşya ambalajlama olmadığı sürece her ne kadar sigortalı hizmet alsanız bile kırılan bir vazoyla giden anılarınızın yerini hiç bir sigorta tazminatı karşılayamaz.

Hazar Dağı Nakliyat, bu işlemleri Avrupa standartlarına uygun malzemeler ile gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat için Mobilyalar havalı kalın naylonlar ile sararak, koli bantı ile yapıştırır. Elbiseleriniz özel askılı taşıma dolapları ile gardropdan alınarak ütüleri bile bozulmadan taşınır.

Kırılacak eşyalar kraft kağıt ve köpük (strafor) takviyeli kalın karton koliler ile taşınarak zarar görmeden teslim edilir. Özel eşyalarınızı ve değerli eşyalarınız ( para , mücevherat vb.) yanınıza almanız firmamız tarafından tavsiye edilmektedir. Standart ev eşyaları dışında , piyano, para kasası vb. taşınacaklarınız için özel taşıma ekiplerimiz mevcut olup uygun koşullarda kusursuzca nakliyesi gerçekleştirilecektir.

21 Ağustos 2016
1.573 kez görüntülendi